[Trailer!] Who let the cats out? Oficjalna premiera OPOWIEŚCI Z NYANII

[Trailer!] Who let the cats out? Oficjalna premiera OPOWIEŚCI Z NYANII

Opublikowany

Nareszcie! Po miesiącach duszenia się ze śmiechu we własnym gronie możemy pokazać światu najzabawniejszy rolplej roku! Opowieści z Nyanii zaskoczą cię poważnymi wątkami ukrytymi za pastelowymi rysunkami... przeważnie kotków.

The Chronicles of Nyanya - Release Trailer

The Chronicles of Nyanya - Release Trailer

Z technicznego punktu widzenia Opowieści z Nyanii to RPG w stylu retro, z grafiką pixel art, turowymi bitwami, wciągającą fabułą i 20 godzinami rozgrywki. Ale to tylko wierzchołek góry kotowej! Twórcy gry użyli tej formuły, by dostarczyć tony humoru, cudownej dziwności, a czasami – czystego szaleństwa.

Nyania jest pełna milutkich kotów, żyjących bułek i wrogich nazistowskich mebli (serio). Ekscentryczny świat gry skojarzy ci się raczej z twoją ulubioną kreskówką dla dorosłych. Bohaterka gry, miassasynka Mrutair, nie jest typem szczęśliwej optymistki. Nic dziwnego, skoro jako dziecko straciła rodzinę i patrzyła, jak sąsiedzi płoną żywcem podczas masakry wioski.

W trakcie rozgrywki możesz wyciągnąć Mrutair z mroków... albo nie. Pod maską gry działa system przyjaźni z kluczowymi postaciami, który śledzi twoje decyzje, zmieniając rozgrywkę i fabułę. Trzeba przejść grę wielokrotnie, żeby odkryć każdy zakątek fabuły.

A właśnie, fabuła! Jest ogromna! Scenariusz Opowieści z Nyanii liczy ponad 740 tysięcy znaków! To więcej niż Hobbit. Na dodatek dialogi i inne teksty są pełne zabawnych memów, ciętych komentarzy i odniesień do popkultury. Im więcej filmów, seriali, książek i gier znasz, tym więcej zabawy wyciśniesz z Nyanii!

Premiera Opowieści z Nyanii odbędzie się 16 lutego 2018 roku, o godzinie 17:00. Grę będzie można kupić w sklepach Steam i Nuuvem, a jeśli jesteś w dobroczynnym nastroju, znajdziesz ją na Humble Store.

Jeśli chcesz zrecenzować grę, zgłoś się po klucz tu: press@fatdoggames.com.

Cechy:
Jedyny w swoim rodzaju świat: miks pixel artu, dojrzałych motywów i fajnej dziwności!
Ogromna fabuła na 20 godzin gry jadąca na podwoziu retro RPG
Humor pierwszego sortu: śmieszkowe dialogi, memy, zabawy słowem, odwołania do popkultury
Twoje decyzje i system przyjaźni wpływają na rozgrywkę i fabułę

Opowieści z Nyanii
Co: Retro RPG pełen słodkich kotów i szalonego humoru
Kto: Hamstercube i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam, Nuuvem, Humble Store)
Kiedy: 16 lutego 2018 roku

O Fat Dog Games
Polski wydawca gier. Powstał w 2014 roku jako firma tworząca gry oraz aplikacje społecznościowe i reklamowe na platformy internetowe i urządzenia mobilne. Wydaje gry na rynkach międzynarodowych – na Steamie, konsolach do gier, platformach mobilnych, VR i innych.

O Hamstercube
Dwuosobowe studio z Warszawy specjalizujące się w retro RPG. Główną siłą kreatywną stojącą za zaspołem jest Ilona Myszkowska, czyli Kobieta-Ślimak: popularna ilustratorka i autorka bloga chatolandia.pl. Adrian Pskiet po mistrzowsku zajmuje się mnóstwem technicznych aspektów.
81.png
Test218.png
Test227.png
Test226.png
37.png
Test232.png

Udostępnij

[Trailer!] Who let the cats out? The official release of THE CHRONICLES OF NYANYA

At last! After months of laughing and giggling on our own we can finally present you the funniest RPG of the year! The Chronicles of Nyanya will blow your mind with adult themes hidden behind bright cartoon graphics of... cute kitty cats, mostly.